Kilka słów o naszym kursie

Zapraszamy Was do uczestnictwa w 16 zajęciach w  ciągu  dwóch miesięcy. Spotkania odbywają się jeden raz w tygodniu: we wtorki. Nasz kurs najlepiej rozpocząć ok. 20 tygodnia ciąży, co pozwala na optymalne przygotowanie się do narodzin i opieki nad Waszym dzieckiem.

Kurs obejmuje zajęcia zarówno ruchowe jak i teoretyczne. Zajęcia rozpoczynami o godzienie 18:15 zajęciami ruchowymi, na które zapraszam tylko panie. Po ćwiczeniach, o godzinie 19:15 przechodzimy do zajęć teoretycznych, na które zapraszam serdecznie również panów.

Zajęcia teoretyczne podzielone są na dwa bloki tematyczne. Blok porodowo-połogowy, na którym dowiecie się jak przebiega poród fizjologiczny (dwa spotkania) oraz jak należy się do niego przygotować, a także jak dobrać dietę w ciąży i w okresie karmienia. Zajęcia drugiego bloku - noworodkowego, dotyczą karmienia noworodka, jego pielęgnacji (pokaz kąpieli i ćwiczenia przyszłych rodziców) oraz opnanowania technik masażu Shantala.

Cena kursu wynosi 600zł.
Płatne w dwóch ratach po 300zł.

Oczywiście staramy się zachować elastyczność. Można uczestniczyć tylko w zajęciach teoretycznych, bądź ruchowych. Oferujemy również dodatkowe zajęcia ruchowe w cenie 25zł za jedno spotkanie oraz indywidualne zajęcia w Twoim domu.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu.

PROMOCJA  DLA NASZYCH KURSANTÓW!

Specjalna zniżka 10% na warsztaty chustowe lub konsultacje indywidualne organizowane przez Matecznik.